Kapitán a pilot leteckej spoločnosti Qantas na trase z Melbourne do Los Angeles, počas letu šokoval všetkých cestujúcich. To, čo vyhlásil do palubného systému, by chcela počuť každá žena. 

Požiadať partnerku o ruku tak, aby na to do konca života nezabudla, nie je vôbec také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Kapitánovi Ellisovi však k tomu dopomohla práca vo výšinách. Keď mal práve službu na trase z Melbourne do Los Angeles, vedel, že je ten správny čas.

Na palube lietadla sedela aj jeho partnerka, ktorá sa chystala navštíviť svoju rodinu v južnej Amerike. Kedže vedel, že je pre neho tá pravá, rozhodol sa jej to zdeliť skutočne romantickým spôsobom!

Odrazu sa v lietadle ozvalo: ,,Kapitán Ellis má hlásenie pre veľmi špeciálneho pasažiera. Volá sa Ana a cestuje na návštevu svojej rodiny v južnej Amerike. Chcem sa preto uistiť, že sa so mnou vráti späť do Austrálie. Takže teraz, keď už mám vašu pozornosť, Ana vezmeš si ma?“

Z kapitánovho hlásenia nezostala šokovaná iba jeho milovaná polovička, ale i všetci pasažieri. Samozrejme, nenastala trápna situácia a Ana so žiadosťou na sobáš súhlasila. Bodaj by nie, veď po takej romantike túži snáď každá z nás.

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here