Miláčik žien aj hudobných kritikov ukázal celému sveta svojho päťmesačného syna. Čo myslíte, podobá sa viac na mamu či na otca?

Mali ste už niekedy tú česť vidieť show Jimmyho Fallona? Populárny americký komik si k sebe pravidelne pozýva zaujímavých hostí celosvetového showbiznisu a okrem interview s nimi vždy spácha aj nejaké vtipné ,,zverstvo”. V stredu ho navštívil jeden z najpopulárnejších spevákov súčasnosti, Justin Timberlake, ktorý sa pochválil najnovšími snímkami svojho malého synčeka Silasa Randalla. Na jednej pózuje so svojim otcom, kedy mu ,,lieta” na rukách a na druhej s mamou, herečkou Jessicou Biel, zabalený v sloníkovom uteráku.

Jimmy apeloval na predmetné fotografie slovami: ,,Je to tá najlepšia vec na svet, byť otcom, že?” Justin sa nezaprel a vtipne mu odpovedal: ,,Ešte mám problém utrieť aj svoj vlastný zadok!” Následne však hneď dodal: ,,To je tá najšialenejšia, úžasná, najkrajšia, neuveriteľná vec, čo sa vám môže niekedy stať.” :) No nie je rozkošný?

1 da

Foto: Instagram

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)