Po vydaní najnovšieho albumu Purpose” sa o Justinovi hovorí ešte viac ako obvykle, najmä kvôli jeho neustálemu hudobnému vývinu. No to nie je jediné, čo sa mení. Okrem hlasu sa stará aj o svoje telo, čo je na najnovších fotkách pre magazín GQ naozaj vidieť. Justin svoj typický ležérny štýl vymenil za niečo elegantnejšie, a to oblek! Tiež na vás zrazu pôsobí o niečo ,,dospelejšie”?

Justin sa síce na obálkach prestížnych magazínov objavuje celkom často, toto je však po prvýkrát, čo si ho na titulku vybral práve magazín GQ. Obliekol ho do obleku a táto zmena mu naozaj pristala. Pretože je povestný najmä svojimi módnymi či inými výstrelkami, veď len pred nedávnom si nafarbil vlasy na fialovo, teraz potešil fanúšičky decentnými, a predsa o trochu viac mužnejšími fotkami. Páči sa vám viac takýto ,,dospelý” Bieber?

Foto: Instagram, Pinterest

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)