Justin Bieber je po krátkej odmlke svojich škandálov späť. Tentokrát si vzal príklad od kamošky Miley a provokuje nahotou.

21-ročný cukrík na svojom Instagrame a Facebooku zverejnil fotku, pri ktorej sa roztápali asi všetky jeho fanynky. Justin je na nej úplne nahý a ukazuje na ostrov, ktorý sa pred ním rozprestiera. K fotke napísal popis “Pozrite”. Predpokladáme však, že fotka nabrala za desať hodín 1,4 milióna lajkov zďaleka nie kvôli panoramatickému výhľadu na okolie ostrova Bora Bora.

Holý zadok nenechal chladnú ani Miley Cyrus, ktorá sa očividne potešila, že našla spojenca v uverejňovaní provokačných fotiek. Na svojom Instagrame dokonca zverejnila Justinovu riťku zozoomovanú, veď čo tam po ostatných veciach, povedala si zrejme Hannah Montana.

justin

justin3Foto: Facebook, Instagram

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.