Možno ste už zachytili kontroverznú reklamnú kampaň #mycalvins, do ktorej si Calvin Klein, pre svoju novú kolekciu spodného prádla, vybral Justina Biebera a Kardashianku Kendall Jenner. Ako sa zdá, zvolil si naozaj dobre. 

Nová reklamná kampaň Calvina Kleina sa skladá z jednoduchej vety: ,,Ja (niečo) v #mojichkelvinovkách.” Za slovo ,,niečo” vždy doplníte jedno sloveso, ako napríklad pri fotke Justina Biebera. Tá odhaľuje celé spevákovo telo až na ,,kelvinovky”, početné tetovania a ruku nedbalo umiestnenú nad jeho rozkrokom. Posolstvo reklamy znie: ,,snívam v mojich kelvinovkách” alebo ,,dotýkať sa samých seba”. To je totiž niečo, čo ľudia bežne robia, keď snívajú.

Rovnako ,,snívajúcou v kelvinovkách” je aj jedna zo sestier Kardashianových, modelka Kendall Jenner, v posteli so zavretými očami a rukou zastrčenou pod jej bielym tričkom.

Ďalšia fotka s Justinom má titulok: ,,Žiarim v #mojichcalvinovkách” a Kendall ,,všetko ustojí.”

Okrem hlavných protagonistov sa ku kampani pridali aj iné celebrity: modelka Petra LaJuan má komfort v jej ,,kelvinovkách”, hip-hoper Fetty Wap zarába peniaze a herečka a muzikantka Abbey Lee Kershaw sa cíti voľná.

A čo vy? Čo robíte vo vašich kelvinovkách? :)

Foto: Instagram, scoopnest.com, racked.com

Tánička
Obyčajná baba, ktorá má rada cestovanie, šport a taktiež sa vo voľnom čase venuje fotografii. Rada píše aj o šoubiznise a sexi mužoch, no nevyhýba sa žiadnej téme. A jej sen? Písať články z ktorejkoľvek krajiny na svete.