Poznáte situácie, kedy idete prvýkrát s frajerom do kina, prvýkrát na obed, prvýkrát kamkoľvek, základom je, že budete jesť. Asi nikomu nemusíme vysvetľovať pocity trápnosti nad myšlienkou, že vám jedlo vypadne z úst, zababrete sa, krochknete pri zakusnutí a nebodaj!!! A teraz pozor, veľmi dôležité, budete sa tváriť ako úplny idiot keď otvoríte ústa a budete do nich jedlo vkladať. 

Takmer každá žena zažíva obdobné pocity, aj keď má jesť pred svojim vyvoleným objektom po prvýkrát čo i len chipsy, tobôž nie pizzu. Veľkým zádrheľom môžu byť aj zradné palacinky, ktoré v sebe môžu mať toľko dôvtipu, že vám skĺznu z vidličky a vy ich budete naháňať po celom vzdušnom priestore vrátane kvapkajúceho džemu či lietajúceho ovocia.

Ak sa čokoľvek stane, vždy sa to snažte odľahčiť na zábavu a nie trápnosť! Keď už človek ,,žere ako prasa”, lebo mu chutí alebo to proste inak nevydá, môže byť aspoň rozkošný. Takže smejte sa, dobrú chuť a ŇOM ŇOM ŇOM ŇOM ŇOM :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)