Jennifer Lopez sa momentálne opäť objavovala ako jedna z porotkýň súťaže American Idol, vďaka čomu sa teší mimoriadnej popularite. Počas posledného finálového kola vystúpila na pódiu kompletná porotcovská trojka, ktorá namiesto vlastných hitov zaspievala tak, ako súťažiaci, skladby iných interpretov.

Trio v zložení JLO, Harry Connick Jr. a Keith Urban sa predstavilo so skladbami od Rihanny ,,Diamond” a Bruna Marsa ,,Locked Out of Heaven”, ktoré zaspievali v jedinečnom prevedení. Jennifer žiarila doslova ako diamant a chrup, ktorý predviedla v plnej kráse, jej môže závidieť nejedna žena. Keitha prišla do publika podporiť aj jeho nemenej slávna manželka, Nicole Kidman, ktorá svoje spevácke umenie predviedla v muzikále ,,Moulin Rouge”. Ako môžete vidieť, Jennifer zrejme nebude iba bábikou diskotékových hitov :)

Video: Youtube, Facebook

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)