Niektorí ľudia majú nervy skutočne zo železa! Čo by ste urobili, keby ste zistili, že vás priateľ podvádza? Tento chlapík si zachoval chladnú hlavu a pre svoju vyvolenú pripravil skutočne nečakané prekvapenie!

Napriek tomu, že mu zlomila srdce, nenechal na sebe nič poznať a s kľudom angličana jej povedal, že má pre ňu narodeninový darček. Kým ju ťahal za ruku do obývačky a spieval jej ,,Happy birthday”, slečna mala oči zakryté uterákom, aby bolo prekvapenie skutočne veľkolepé. Keď jej povolil sňať si ho z očí a pozrieť sa na darček, nestačila sa čudovať. Za podvádzanie si vyslúžila kompletné vysťahovanie jej vecí a oznam, aby si ich okamžite zobrala preč. Krásne narodeniny, čo poviete :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)