Každá z vás má určite v obľube ľahké a hlavne rýchle účesy, ktoré musia zároveň aj zaujať. Ak vás nebaví mať každý deň rozpustené vlasy či obyčajný cop, rozhodne vyskúšajte týchto pár jednoduchých pútavých účesov, ktoré si určite v momente zamilujete!

Milujete zapletené vrkoče? Môžete sa inšpirovať návodmi od sympatickej dievčiny Roxxsaurus alebo vyskúšajte niečo nové, s čím zažiarite kdekoľvek pôjdete. Takéto frizúry nikdy nevyjdú z módy a nikdy s ňou neurobíte krok vedľa. Pomocou nich si dokážete vyčarovať na svojej hlave naozaj pekný účes, ktorý je vhodný na hocijakú príležitosť.

Pokiaľ máte chuť na rýchle účesy, ktoré vám nezaberú viac ako päť minút, tak sa môžete inšpirovať týmto videom. V ňom nájdete rôznych desať bleskových návodov, ktoré zvládnete ľavou-zadnou. Veľkým plusom je to, že nepotrebujete pri nich používať fén, kulmu či žehličku a vaše vlásky sa vôbec nepoškodia.

Foto/Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.