Chlapi sú v puberte zväčša radi, ak dokážu ovládať aspoň jeden hlas, ktorý im nepreskakuje. Čo však, ak z neho vedia vytvoriť minimálne 17 ďalších?

Na to, aby ste niečo dokázali alebo vedeli, nemusíte prežiť 60 rokov svojho života, dá sa to stihnúť aj v pomerne krátkom období. Nadaný Roomie sa podelil so širokou verejnosťou s tým, čo dokáže najlepšie. V krátkom, sotva dvojminútovom videu sa mu podarí napodobniť hlasy 17. celosvetovo úspešných spevákov. Rozpoznáte veľké hviezdy ako Bona Joviho, Bruna Marsa, Bastille, Fall Out Boy, Imagine Dragons, Maroon 5, ale aj Ricka Astleyho. K tomuto nápadu ho inšpirovala 21 ročná Sara, známa aj ako ,,Smoukahontas”, ktorá vo svojom videu predviedla niekoľko zaujímavých hudobných štýlov. Kto sa vám páči viac?

Video/ Foto: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)