Iba pred pár dňami TV Markíza avizovala spustenie svojho overeného projektu Farma. Ide o už ôsmu sériu, ktorá očakáva rovnakú úspešnosť ako všetky predchádzajúce. Prvá séria sa objavila už v roku 2011 a odvtedy si od nej obrazovky našich televízorov neoddýchli ani jeden jediný rok. 

Reality show Farma je u slovenských divákov veľmi populárna. Spája výrazné ľudské povahy, tvrdú prácu a zaslúženú odmenu. V starších sériách si ľudia obľúbili práve vtipné zápletky a vyhrotené konflikty účastníkov, z ktorých najväčšiu publicitu síce nezískali víťazi, ale osoby, ktorých prejav bol výraznejší ako prejavy ostatných.

Kto z nových tvárí bude novou se*bombou Janou Hrmovou alebo vtipkárom a alfasamcom Rezom je zatiaľ otázne. Vy si však už teraz môžete prezrieť ich fotografie a skúsiť si tipnúť.

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.

1 komentár

  1. Neviem načo dávajú na začiatku 12 ľudí, keď im potom po mesiaci-dvoch zasa pridajú ďalších aspoň štyroch…To je už teraz všetkým čo túto súťaž aspoň trochu poznajú hneď jasné že nezostane len pri týchto…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here