Je koniec, ale boli časy, kedy to medzi vami poriadne iskrilo! Lenže rozchody nebývajú vždy len bezproblémové, niekedy erotické iskrenie zotrváva aj naďalej. Dokážete mu odolať alebo skončíte opäť v jeho náručí?

 

Koniec! Alebo nie?

Tvorili ste pár, ale už je to dávno preč. Váš vzťah sa dostal do slepej uličky a jeden z vás ho proste ukončil. Po rozchode si každý prejde určitými fázami. Po hneve prichádzajú výčitky, smútok, ľútosť a plač, až nakoniec prídeme do stavu zmierenia sa s danou situáciou. Jednoducho zmizol z vášho života preč. Pokiaľ s ním nemáte deti, nemusíte sa s ním vídať ani si volať. Lenže čo keď sa jedného dňa proste ozve? Zazvoní vám telefón, vy sa pozriete na displej a tam je ON. Prehodíte pár nezáväzných fráz a hovor proste ukončite. Ale čo ten zvláštni pocit vo vašom brušku?

Aj keď ste si to mysleli, jedným telefonátom sa to ani náhodou neskončilo. On sa začne ozývať častejšie a vy ste zmätená. Už ste si mysleli, že máte rozchod za sebou, a teraz toto… Je milý, pozorný a vyhľadáva zámienky, aby vám mohol opäť zavolať alebo sa s vami dokonca stretnúť? To je ten muž, ktorého ste milovali.

Prečo to opäť skúša?

Aj keď je vám jeho záujem príjemný, vŕta vám v hlave ,,prečo”. Prečo sa zrazu začal opäť snažiť votrieť do vášho života. Možností je tu hneď niekoľko. Samozrejme, je možné, že si proste uvedomil, čo ste pre neho znamenali a rozchod ľutuje a snaží sa to zmeniť. Milé. Ale existuje aj iná možnosť. Je sám, potrebuje To, maznanie a bývala partnerka, s ktorou mu to tak perfektne klapalo v posteli je prvá, na ktorú si spomenie. Povie si, prečo nie? Ale pozor! Táto hra na mačku a myš môže byť veľmi nebezpečná! Nie pre neho, ale pre vás! On do toho ide s rozumom, keď na jeho hru pristúpite a dáte do nej aj srdce, môžete sa dočkať veľkého a bolestného sklamania.

Aké máte dôvody do toho ísť?

Časom začnete zabúdať na dôvod, prečo ste sa vlastne rozišli. Spomienky sú milosrdné a človeku sa vybavujú len tie pekné. A pokiaľ nemáte niekoho iného, je možné, že i vám začne mužská náruč, objatie alebo proste styk chýbať! Ale opäť sa zapliesť s bývalým je síce jednoduché, ale rovnako aj nebezpečné. Pokiaľ do toho nepôjdete s tým, že si chcete LEN užiť. Ale…

Srdce je nevyspytateľné aj keď mu rozum hovorí NIE, ono si urobí, čo chce. Takže pokiaľ premýšľate či sa vrátiť k EX na se* je čas odpovedať si, ako ste na tom citovo. Doprajte si určitú dobu, aby ste prišli na to, o čo jemu aj vám vlastne ide.

Je to nevera?

Niekedy sa stáva, že sa so svojou osudovou láskou stretnete po rokoch. V dobe, kedy už máte nové rodiny a životy. Ale tá príťažlivosť je neznesiteľná. A tak si poviete, prečo nie, je to bývalý, už ste s ním spala, tak to vlastne nie je nevera. Nie? Skúste si predstaviť, že by sa váš partner vyspal so svojou bývalou… Zrazu by to nevera bola? Odpoveď znie, áno, je to nevera a odolať je sakra ťažké! Uvedomte si, čo môžete stratiť. Stojí vám táto chvíľa pobláznenia za to, aby ohrozila váš súčasný vzťah? A pozor, spomienky bývajú mnohokrát skreslené a mať zlé svedomie nie je vôbec ľahké.

Foto: Instagram

Anit
Načo výnimočnosť? V jednoduchosti je krása ... Slovné hračky sú moja špecialita. A pointa medzi riadkami jednoducho musí byť! :)