Nikdy nestarnúci fešák, úspešný spevák a uznávaný herec Jared Leto bude v blízkej budúcnosti pracovať na novom filme, v ktorom si zahrá hlavnú postavu. Jeho úlohou bude stvárniť najslávnejšieho maliara zo smeru pop art – Andyho Warhola!

Podľa zahraničného portálu The Hollywood Reporter sa pripravovaná snímka spája aj s ďalšími zvučnými menami, medzi ktoré patrí i Terence White (scenár k filmu) a Michael De Luca, ktorý sa bude na projekte podieľať ako producent spoločne s Jaredom Letom. Táto biografia bude založená na knižnej predlohe „Warhol: The Biography“ z roku 1989, ktorej autorom je Victor Bockris. Herec vo filme stvárni samotného Andyho Warhola, uznávaného umelca, ktorého rodičia pochádzajú zo severovýchodnej slovenskej dedinky Miková. Hmmmm, možno sa príťažlivý herec rozhodne zmapovať Warholove korene osobne a zastaví sa aj na Slovensku! :)

j3 j2 j1

Jared a niektoré jeho výborné filmové premeny

@fuck_yeah_jared_leto

A photo posted by JARED LETO (@jaredleto) on

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: hollywoodreporter.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.