Janka Hospodárová je jednou z najstabilnejších osobností slovenského showbiznisu. Ak ste boli dodnes zvyknuté na jej husté blond vlasy, výrazná zmena, ktorej sa podrobila, vás zaiste zaskočí.

Moderátorka markizáckych športových správ pôsobí na televíznych obrazovkách už takmer 20 rokov a za tento čas si ju diváci pamätajú výhradne s blond vlasmi. Počas priameho prenosu televíznych novín sa včera ukázala s novým účesom, na ktorý patrične poukazovali aj jej kolegovia z hlavného spravodajstva. Z Janky Hospodárovej už nie je plavovláska a aj keď si na zmenu budete musieť zvyknúť, náramne jej to sekne. Čo poviete, veď zmena je život, no nie? :)

jana

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)