Deti vedia byť skutočne kruté a mnohokrát riešia v rámci školy na svojich spolužiakoch absurdné záležitosti. Aj vám sa počas základky smiali za dioptrické okuliare, ktoré ste nevyhnutne potrebovali kvôli čítaniu? Kašlite na komplexy, dnes ich chcú nosiť skutočne všetci!

Nie je to tak dávno, kedy sa stali dioptrické Ray Bany jednými z najpopulárnejších okuliarov na našej planéte. Odrazu ich chceli mať všetci a ich lacné atrapy ste mohli zakúpiť doslova na každom rohu. A vy razom neviete rozoznať či má niekto skutočne potrebné okuliare alebo ,,imageovky”. Čím sú medzi mladými väčšie a farebnejšie, tým lepšie. Niektorí však dodnes zastávajú ,,bifľošský” alebo inak povedané štýl ,,nerd”, kedy vlastníte klasický čierny hrubý rám, najlepšie s knihou v ruke. Nech je to ako chce, viete si v nich predstaviť aj zvieratá? Mnohé druhy už podľahli tomuto štýlu a keďže chcú byť rovnako ,,cool” ako ľudia, nechali sa zvečniť ako inteligentní študenti so zmyslom pre módu. Čo hovoríte, tiež sa vám zdajú roztomilé? :)

31 32 33 34 35 36 37 38

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)