Lámač ženských sŕdc, americký herec Ben Affleck (44), ktorý svoj šarm a se*apeal šíri cez filmové plátno už tretiu dekádu, ukázal svojho mladšieho brata. Cassey (41), hoci sa na svojho brata vôbec nepodobá, je rovnako krásny a príťažlivý muž.

Hoci fyzickým vzrastom Cassey ďaleko zaostáva za Benom, jeho šarm je doslova neprehliadnuteľný. V súčasnosti si pestuje dlhé vlasy a bujnú bradu, ktoré mu pridávajú na mužnosti a vytvárajú tak dojem „nezávisláka“.

Casseyho preslávila v roku 1997 rola v romantickej komédii „Hľadám Amy“ a ďalšou úspešnou snímkou, v ktorej herec účinkoval, bol oscarový „Dobrý Will Hunting“. V oboch filmoch si zahral po boku svojho brata Bena Afflecka. Ďalším Casseyho významným filmovým triumfom bol v roku 2001 remake filmu Dannyho jedenástka s názvom Dannyho parťáci. Neskôr si zahral i v jeho ďalších dvoch pokračovaniach.

The affleck brothers👬 #benaffleck #caseyaffleck

A post shared by Ben Affleck (@affleckworld) on

 

 

#benaffleck مع اخوه #caseyaffleck 💕😍

A post shared by TaRaRumPum_blog (@tararumpum_blog) on

 

 

Ben, Matt and Casey yesterday at the premiere of Manchester by the Sea💛 #benaffleck #mattdamon #caseyaffleck

A post shared by Ben Affleck (@affleckworld) on

Zdroj: csfd.cz | Foto: Instagram, wallpapermade.com

Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here