Niekde som čítala, že súlož je jediná ľudská aktivita, kde vyjdú na povrch všetky vaše skryté a originálne vášne. To, že sa pri hrátkach v posteli nechováte štandardne ešte neznamená, že by ste mali chodiť na čele s nápisom – ,,Pozor! Som úchyláčka.“ Pokiaľ vaše milostné fantázie neškodia vám ani ostatným, máte právo si robiť čo chcete. :)

Základom je nebáť sa, že vás za niečo matka, kamarátky alebo susedia odsúdia. Kedy ale zaradiť se*uálne hry do kolónky – nevinný experiment a kedy už ide do tuhého?

Je v poriadku keď – si náruživo predstavujete ako sa váš partner miluje s inou?

Predstavy samé o sebe nie sú nebezpečné, nemá teda cenu riešiť kde sa vo vás berú. Možno vás vzrušuje práve to, čo by ste v reálnom živote rázne odmietli. Môže vás vzrušovať predstava, že skočíte padákom, no skočili by ste naozaj? Se*uálne fantázie predstavujú len slobodné hry vašej mysle.

Je v poriadku keď – vás vzrušujú starší muži?

Samozrejme, že je to v poriadku! Čím sme staršie, vyspelejšie a očakávame od chlapa viac (nielen v posteli), prirodzene nás zaujímajú starší chlapi. Nechcem hneď tvrdiť, že si hľadáte náhradu za ocka, ale túžite po partnerovi, ktorý vám z pozície autority potvrdí, že je v poriadku mať intímnosti, je v poriadku mať orgazmus…

Je v poriadku keď – máte chuť mu zatancovať ako tá najlepšia striptérka?

Čím viac času strávime v kontakte so svojou vlastnou nahotou, tým sa vo svojom tele budeme cítiť lepšie. Poznám ženy, ktoré bežne vykonávajú domáce práce nahé, nahé si umývajú zuby či si sušia vlasy. Vedia, že muži to majú radi a ako čerešňou na torte môže byť nevinná predohra, kedy mu zatancujete nahá. :)

Je v poriadku keď – v nás muži vzbudzujú vzrušujúce pocity svojím vzhľadom?

Ženám sa podsúva predstava, že se*uálne pocity v nás nevzbudzujú vizuálne dojmy, ale city. Nie je to pravda. Pohlavné orgány žien reagujú pri pohľade na pekné mužské telo rovnako ako muži na to ženské. Len ženy tieto pocity vedome potláčajú. Nehovorím len z vlastnej skúsenosti, je to vedecky dokázané! :)

Foto: Facebook

Ivet
Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)