Len pred pár dňami sme vám priniesli informáciu, že anjelik Victoria’s Secret Behati Prinsloo sa cíti ako časovaná bomba a pôrod jej prvorodenej dcérky môže prísť už čoskoro. Malá sa nakoniec na svet vypýtala 21. septembra 2016 a zo supermodelky a speváka Adama Levina sa stali pyšní rodičia. Krásny celebritný párik dlho neotáľal a svoj poklad už predstavili celému svetu.

Zoznámte sa s malou princeznou Dusty Rose Levine, ktorá dostala od svojich rodičov skutočne neobyčajné meno. Prvorodená dcérka hriešneho speváka kapely Maroon 5, Adama Levina, ktorý je idolom mnohých žien po celom svete, sa ukázala na sociálnej sieti Instagram v náručí svojho novopečeného ocka. No nie sú rozkošní?

Words can't describe 💗 Dusty Rose Levine 9/21/16

A photo posted by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.