Chystáte sa dnes večer von a neviete, čo na seba? My vám pomôžeme, aby ste sa stali korunovanou kráľovnou noci a vyzerali dokonale!

Či už dnes chcete byť ako ,,kamarátka od vedľa” alebo DIVA, ponúkame vám niekoľko možností, ako sa zladiť na dnešný večer alebo párty. Máte priateľa? Buďte pre neho očarujúca! Chcete si nájsť priateľa? Buďte kúzelná! Je vo vašom záujme ísť iba tak na babský večer a užiť si zábavu? Cíťte sa sexy! Základným pravidlom na to, aby ste sa dobre zabavili a cítili sa krásnou je, aby vám bolo pohodlne v tom, čo máte na sebe. Ak sa vám zároveň bude páčiť aj váš odraz v zrkadle, máte vyhrané. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a budete obdivovaná. :)

Kráska v krátkych nohaviciach

1 dfa

Sexy šelma

53 56 231

S kamarátkami

532 315

Nenápadná lámačka sŕdc

132 31

Kamarátka od vedľa

23 33 45 65 365 das

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)