Recepčná slovenskej ,,smotánky” a zabávač troch generácií sú svoji! Svoje ,,áno” si povedali 9.4.2015 v poobedných hodinách na civilnom obrade v absolútnej tichosti!

Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný sú dlhoročnými tvárami našich televízií. Človek by povedal, že svadba ,,kráľovnej módy” prebehne s extrémnym jasotom, na ktorý je zvyknutá z nemenovanej gýčovej televíznej relácie, avšak opak je pravdou. Moderátorka mohla mať 2 – 5 nasledovníčok zo svojich skalných fanúšičiek vo výbere svadobných šiat, no teraz sa musia spoľahnúť na vlastný vkus. Našťastie.

Ako potvrdil aj obľúbený zabávač Štefan Skrúcaný, svadba prebehla v Bratislave na úrade počas pracovného dňa, kedy sa Erika vrátila natáčať ďalšiu časť relácie Smotánka. Možno budeme mať šťastie a v svadobnom outfite ju uvidíme už onedlho na obrazovkách. Musíme iba veriť, že si neobliekla šaty, ktoré už na nejakej akcií mala a Štefan rovnako. Lebo náš svetový, slovenský šoubiznis je na vysokej úrovni a 2x oblečená vec je väčšie faux pas ako tričko zo second handu v kulturáku na dedinskom predstavení!

Novomanželia sa zoznámili pred niekoľkými rokmi a pár tvoria od roku 2012. Napriek všetkým našim podpichovačným rečiam želáme zaľúbenému páru šťastný spoločný život plný lásky :)

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)