Najstrašidelnejší sviatok všetkých čias sa pomaly blíži a jeho milovníci už premýšľajú nad svojou tohtoročnou maskou. Ak vám nič nenapadá a hľadáte tú správnu inšpiráciu, Victor Nogueira, Roxxsaurus a Teni Panosian vám s tým pomôžu. Ich video návody na Halloween z vás urobia neprehliadnuteľnú hviezdu večera!

Ak milujete byť kreatívne pri vyrábaní vašej halloweenskej masky, tutoriály týchto mladých ľudí sú rozhodne skvelou voľbou. V ich video archívoch nájdete rôzne originálne a jedinečné návody na prevtelenie sa do tiel rôznych ,,príšer” od výmyslu sveta, s ktorými ohúrite nejedného hosťa na párty. Stačí si len vybrať a pustiť sa doma do tvorenia. Zaručene na seba budete pútať všetku pozornosť!

Victor Nogueira a jeho presvedčivé premeny

Tutoriály mladej Roxxsaurus sú neskutočné!

Inšpirovať sa môžete aj Teni Panosian

Video: Youtube ǀ Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.