Nekompromisný porotca, kat a frontman skupiny Team Pavol Habera (54), si so svojimi najbližšími užíva rodinnú dovolenku za veľkou mlákou. Pozrite sa, ako sa s Danielou Peštovou dokážu aj po rokoch odtrhnúť z reťaze.

Navonok nekompromisný, no v súkromí zábavný otecko si vychutnáva bláznivé šantenie na bielej pláži s Danielou Peštovou, synom Paulom Henrym (6) a dcérou Ellou Joy (13). Daniela sa týmito krásnymi chvíľami pochválila na sociálnej sieti Instagram.

Nie je žiadnym tajomstvom, že na skvelej kondícii a postave Palino neustále tvrdo pracuje. Veď bodaj by nie, keď má po svojom boku takú krásnu ženu s telom bohyne. Palino sa nenechal zahanbiť a s úsmevom si naložil na chrbát poriadny kus živej váhy. Pri šantení vznikla skutočne krásna momentka, ktorá dokazuje nielen Haberovu silu, ale i silné rodinné puto. Rodinke to spolu naozaj veľmi pristane. :)

Daddy's got a heavy load😂 #preciouscargo

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

 

My dvaja😍

Príspevok, ktorý zdieľa @pavolhabera,

 

Caught myself a Pokemon. This one is a fire type😜

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

 

Sweater weather;)

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here