Hru Pokémon Go netreba nejak zvlášť predstavovať. Dozaista o nej chtiac či nechtiac počul aj ten, kto ani len netuší, ako vyzerá Pikachu. Verejný prank, na ktorý sa podujala partička štyroch ľudí prezlečených za hlavného aktéra hry – žltého Pikachuho, vás náramne rozosmeje.

Hlavnou úlohou hráča v hre Pokémon Go je pochytať Pokémonov do červeno-bielych lôpt. Švajčiarska marketingová spoločnosť Fadeout natočila vtipné video, v ktorom dostali na frak všetci fanúšikovia tejto absurdnej hry. Video, v ktorom štyria prezlečení ľudia v žltých kostýmoch prenasledujú ľudí, zadumane hľadiacich do svojich smartfonov, sa takmer okamžite stalo hitom internetu. Ten, kto nechcel dostať na frak a schytať veľkým PokéBallom, vzal nohy na plecia a utekal kade ľahšie. Všetci okoloidúci sa na celej situácii náramne zabávali. Už samotný názov videá hovorí za všetko: Pomsta Pokémonov. Či už túto hru hráte alebo nie, pozrite si vtipné video, ako by to vyzeralo, keby si ľudia a Pokémoni vymenili svoje pozície.

Foto/Video: YouTube 

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here