Francisco Domingo Joaquim, prezývaný Chiquinho, pôsobí na prvý pohľad ako úplne normálny mladík. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď otvorí svoje ústa, ktoré dokáže roztiahnuť až do šírky 16,99 cm, čo je vskutku dychvyrážajúce!

Mladý muž zo Sambizandy v africkej Angole sa spočiatku živil ako pouličný umelec a okoloidúcich šokoval svojimi nevídanými vystúpeniami. Jeho triky s ústami si všimli aj miestne noviny, vďaka ktorým sa začala jeho sláva a zo dňa na deň sa z Chiquinho stala svetová senzácia. Guinessova kniha rekordov si nemohla nechať ujsť takúto svetovú raritu a Francisco sa do nej zapísal ako muž s najväčšími a najelastickejšími ústami na svete!

Mladík robí so svojimi ústami triky, z ktorých ľuďom padá sánka. Najneuveriteľnejší kúsok robí s obyčajnou plechovkou, ktorú si dokáže behom jednej minúty do úst vopchať a ihneď vybrať rovných štrnásťkrát! Aj napriek tomuto triku nie je jeho chrup vôbec poškodený či zničený.

Foto/Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.