Televízia Markíza je na obrazovkách už neuveriteľných 20 rokov a svoje okrúhle narodeniny oslávila naozaj veľkolepo. Oslavy začali úspešným Dňom otvorených dverí a ukončili sa 31. augusta v priestoroch Incheba Expo Aréna, kde sa konala exkluzívna súkromná párty, na ktorej sa ukázali ľudia, ktorí pracujú alebo pracovali v televízii od začiatku jej pôsobenia.

Televízia Markíza oslávila 31. augusta svoje 20. narodeniny a urobila tak naozaj vo veľkom štýle. Známe moderátorské či herecké tváre sa už predviedli na DOD či vo vtipnom videu, ktoré si Markíza pripravila pre svojich fanúšikov. Oficiálna oslava sa však konala bez divákov, pozvané boli len osobnosti, ktoré sa podieľali na raste televízie. Galavečer sa konal v Incheba Expo Aréne a moderovania sa zhostila zohratá dvojka Martin „Pyco“ Rausch spolu s Adelou Banášovou. Slávnostný večer sa niesol v duchu hudby, zábavy a dobrej nálady. Diváci si mohli pozrieť v televízii aspoň niekoľko živých vstupov z párty, ktoré im priblížili príjemnú atmosféru večera.

Na párty nechýbali významné osobnosti slovenského šoubiznisu, herci a moderátori spravodajstva, Telerána či iných markízáckych relácií, ktorí sa nahodili a vyzerali výborne. Fotky z párty pribúdali na sociálnych sieťach rýchlosťou svetla a bolo vidieť, že všetci sa veľmi dobre bavili.

4

6

11

3

2

5

 

Aka partia! #20rokovspolu #tvmarkiza Makaaaame! Oslavujeme!

A photo posted by Boris Pršo (@borisprso) on

 

 

 

 

Another shiny happy people🎉❤️🍀 @mrpyco @lacistrike #theOneAndOnlyADELE

A photo posted by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

 

Aha kto prišiel zablahoželať @tvmarkizaofficial #mrpresident 🇸🇰🎈

A photo posted by Stefan Modric (@stefanmodric) on

 

 

 

#20rokovspolu #party #tvmarkiza #pavolhabera #team #adelabanasova #pyco #oslavujeme 🎉🎶🎤 🎁

A photo posted by Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial) on

Foto: Facebook, Instagram

Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.