Päťdesiat odtieňov sivej (orig. Fifty Shades of Grey) – dlho očakávaný film nakrútený podľa knižného bestselleru E. L. Jamesa, ktorý uzrie svetlo sveta na Deň sv. Valentína. Ak teda ešte stále neviete, čo budete robiť v deň všetkých zaľúbených, pozrite si tento sexy videoklip k filmu a rezervujte si lístky.

K strhujúcemu erotickému románu o temných túžbach v každom z nás vznikla pieseň Earned It, ktorú má na svedomí spevák The Weekend. Okrem toho, že už len z melódií srší poriadna erotika, aj jeho vizuálne spracovanie je na vysoko kvalitnej úrovní. Na tance polonahých žien s dokonalými postavami budete zaručene pozerať s otvorenými ústami aj vy, nielen muži :)

Vo filme predvedú hlavné postavy Christian Grey a Anastasia Steel, v podaní Jamieho Dornana a Dakoty Johnson, veľmi pikantné scény, zvodné pohľady aj nespútanú fantáziu, ktorá polahodí oku diváka.

Po vzhliadnutí klipu by už malo byť nad slnko jasné, že návšteva kina bude priam povinnosťou. Pozerajte, vnímajte a nechajte sa inšpirovať..

 

Autor: Radovan Kováč

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

1 komentár

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here