Taylora Lautnera si môžete pamätať predovšetkým z filmovej upírskej ságy “Súmrak”, v ktorej si zahral jednu z ústredným postáv. Ani po jej skončení sa však v hereckej brandži nestratil a zahral si v ďalších úspešných snímkach. Taylor vždy vyčnieval z rady svojim vyrysovaným telom, krásnym úsmevom a peknou opálenou pokožkou. V súčasnosti sa odhodlal podstúpiť radikálnu zmenu a svojich fanúšikov prekvapil priam neuveriteľným účesom. 

Kedysi lámal srdcia teenageriek svojim uhrančivým pohľadom a dokonalým telom, dnes kráča s dobou a najaktuálnejšími módnymi trendami. Mladíka zrejme omrzela pôvodná farba jeho vlasov a vymenil ju za poriadne bláznivé, no momentálne u žien IN zafarbenie. Väčšina ľudí si určite kladie otázky či nás Taylor ťahá za nos, či si z nás iba vystrelil alebo naozaj podstúpil túto nevšednú premenu. Každopádne, čo na to vravíte vy? :)

Set life can be slowwwwww

A photo posted by Taylor Lautner (@taylorlautner) on

Foto: Instagram, hdwallpaperbackgrounds.net

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.