Joe spoločne so svojimi bratmi kedysi pôsobil v chlapčenskej pop-rockovej kapele „Jonas Brothers“, no okrem toho sa venoval aj herectvu. Ani po rozpade rodinnej skupiny však na muziku nezanevrel a na hudobnú scénu sa vrátil s kapelou „DNCE“, ktorej debutový singel mal vskutku obrovský úspech.  

Z mladého tínedžera je dnes fešný 27-ročný spevák, za ktorým sa obráti nejedna žena. Joe sa zbavil svojich dlhších vlasov a pustil sa do cvičenia, ktoré z neho urobilo ešte väčšieho krásavca. Američan sa novým vypracovaným a svalnatým telom sem-tam popýši aj na svojom instagramovom účte a musíte uznať, že je naozaj „na zožratie“! :)

Snapchat: JOSEADAM 😌

A photo posted by J O E J O N A S (@joejonas) on

FOTO: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.