Ofiny tu vždy boli aj budú. Už keď ste boli malým dievčatkom, mama vám ju zastrihávala a vy ste boli rozkošná. Napriek tomu, že sú veľmi obtiažne na údržbu, a aj po jemnom záchveve vetra je celá ranná práca v troskách, niektoré ženy ich stále preferujú. Lenže ako to už vo svete módy a kozmetiky chodí, trendy sa vyvíjajú každým dňom a ak chcete byť IN, musíte ísť s dobou.

Už niekoľko rokov je medzi ženami veľmi populárny hit farebných vlasov. Po ceste do práce môžete stretnúť mnoho ľudí, ktorí majú na hlavách od tyrkysovej cez ružovú, až po zelenú farbu. Aj keď sa z počiatku nestretávali s pochopením, dnes je už ,,farebná výstrednosť” považovaná za normálnu vec. Nakoľko však extravagancie nikdy nie je dosť, v poslednom období bol Instagram zaplavený fotografiami s označením #RainbowBangs.

Čo to vôbec znamená? Rainbow Bangs, v preklade farebná ofina, je označenie, ktoré začali používať nielen dievčatá, ale aj ženy, ktoré si nafarbili ofiny vo farbách dúhy. Ak si myslíte, že je to len výstrelok skupinky roztlieskavačiek z New Yorku, mýlite sa! Tento trend je už rozšírený skoro po celom svete, a keď si označenie ,,RainbowBangs” zadáte do vyhľadávača v známej aplikácií, okamžite sa vám zobrazí niekoľko stoviek fotiek. A čísla každým dňom rastú vyššie a vyššie! Tak čo, podľahnete novému trendu aj vy? :)

Thank you, @amberlebonofficial, for introducing us to the latest hair trend: #rainbowbangs! 🌈

A photo posted by CEN Kids (@cenkids) on

Life is better in color. 🌺#colorfulhair #rainbowhair #dyedhair #hair #rainbowbangs #ColoredHairDontCare

A photo posted by Kayli Canonico (@kayberrypie) on

Finally did it! #rainbowbangs

A photo posted by @karmanatorrex on

#Tbt to when my #bangs were literally #onpoint ;D get itttt? #winkwink ^▼^

A photo posted by @rrrainbowrachel on

#rainbowbangs #rainbowfringe #rainbow #haircut #pixie #poxiegrowout #bhcosmetics

A photo posted by Linny Jansen (@platinum_linlin) on

#blondehair #rainbowbangs #bangs #rainbowhair

A photo posted by @__h0w__t0 on

Foto: Instagram

Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)