Mnohí fanúšikovia legendárnej skupiny Nirvana sa i 22 rokov od úmrtia speváka a lídra Kurta Cobaina domnievajú, že jeho smrť bola zinscenována. Tsunami vlnu o tejto prekvapujúcej správe priniesla nahrávka z venezuelskej televízie.

Nahrávka z televízie, na ktorej vystúpil v imitačnom programe s legendárnou piesňou Come as you are Ramiro Saavedra, vyvolala rôzne konšpiračné teórie o tom, že Kurt skutočne žije. Keď sa do piesne započúvate, Ramirov hlas je na vlas rovnaký s Kurtovým. Skutočne infarktový stav však priviedla i správa publikovaná na oficiálnej Facebookovej stránke Nirvany, kde bolo jasne napísane, že Kurt žije!

image

V texte postu je napísane: „Je to pravda, Kurt je živý. Potreboval čas, aby sa naučil hrať na gitaru ako pravák, pretože zohnať gitaru pre ľaváka nie je jednoduché. Sme veľmi radi, že ho máme späť a odpusťme mu všetok ten zármutok, ktorý vyvolal v našich srdciach.“

Tak, čo myslite? Žije, či nie?

To, či Kurt Cobain žije alebo nie, je otázne. Jedno je však isté, Ramiro Saavedra to nie je!

Foto/Video: Facebook, YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here