Máte narodeniny, idete sa vydávať alebo si jednoducho zaslúžite tortu ,,len tak”? My o tom nepochybujeme, ale vie aj vaše okolie, čo by vás skutočne potešilo?

Samozrejme, klasické piškótové cesto s lekvárom či nejakou plnkou, potreté krémom vždy poteší (svojim spôsobom), ale odkedy bol vynájdený marcipán a neskôr aj tvarovateľná a najmä jedlá hmota, torty sa stali umeleckým dielom. A nie hocijakým! Nielen skúsení cukrári, ale aj mladé dievčatá sa dnes pokúšajú vytvoriť čo najkrajšie torty, ktoré by sa svojim výzorom približovali záľubám oslávenca. Ak si myslíte, že iba deti sa potešia Disney postavičkám a medvedíkom, ste na omyle. Dospelí aj dôchodcovia rovnako radi dostávajú špeciálne a najlepšie jedlé darčeky, ktorými sa môžu pýšiť pred všetkými známymi. Má rada filmy? Urobte jej televízor. Miluje nakupovanie? Upečte kreditnú kartu! Pri každej osobe máte neuveriteľne veľkú škálu možností a nám ostáva veriť, že pri tvarovaní a miešaní ingrediencií budete úspešné. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)