Po celom svete by ste dokázali narátať nespočetné množstvo rôznych šou, ktoré bavia malých i veľkých. Faktom je, že len drvivá menšina prináša niečo nové, originálne a hlavne “neokukané”. Melody Yang patrí k tým šťastlivcom, ktorí na pódiu predvádzajú naozaj obrovskú šou, z ktorej nejednému divákovi naskakuje husia koža! 

Mladá šoumenka spolu so svojou rodinou priniesla do zábavného priemyslu nový závan jedinečného umenia, ktorý je určený pre všetky vekové kategórie. Nielen tí menší si užívajú toto neopakovateľné vystúpenie, ale výborne sa zabavia i dospeláci. Melody Yang na pódiu predvádza vskutku famózne bublinkové predstavenie, ktoré je prepojené so špeciálnymi svetelnými efektami. Konečný výsledok vás rozhodne postaví zo stoličky, pretože Melody je naozaj obrovský “bublinkový virtuóz”! Wau! :)

Foto/Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.