Bývalá televízna hlásateľka Soňa Müllerová a jej exmanžel Richard Müller sa prednedávnom vybrali na spoločný výlet do Francúzska. Dôvodom ich cesty však nebol žiadny romantický pobyt, ako by ste si možno predstavovali, ale úplne iná rodinná záležitosť. Ich anjelsky krásna dcéra Emma Lujza (21) totiž promovala na parížskej univerzite a, samozrejme, podpora rodičov jej nemohla v tento významný deň chýbať!

Emma Lujza, krásna dcéra moderátorky Soni Müllerovej a speváka Richarda Müllera, začínala svoj „dospelácky“ život ako mladá modelka, no kvôli obmedzeniam, ktoré z tejto práce vyplývali, sa svojej kariéry na móle vzdala. Z brandže však neodišla a rozhodla sa pre štúdium módneho marketingu na univerzite v romantickom Paríži. Počas uplynulého víkendu sympatická kráska úspešne spromovala, pričom nemohli chýbať ani jej rodičia, ktorí si, mimochodom, výborne rozumejú aj po rozvode. :)

Promočná spoločná fotografia

Zdroj/Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here