Bývalá Playmate Eva Cifrová tvorí už istý čas pár s priateľom Lukášom, ktorý manažuje sieť hotelov v Turecku. Keď sa za ním nedávno vybrala na návštevu, zažila nočnú moru každého cestovateľa. Peklo, ktoré ju čakalo na letisku, by nechcela zažiť žiadna z vás!

Hoci z cesty mala krásna blondínka mierne obavy, dovolenku v Turecku si užila bez akýchkoľvek problémov. Keď sa však z krajiny polmesiaca chystala domov, ani len vo sne by ju nenapadlo, čo ju na letisku čaká. V JOJkárskej relácii Top Star, zdesene vyrozprávala, čo sa jej prihodilo na tureckom letisku, keď sa stala obeťou prísnej colnej kontroly.

Blondínka sa rozrozprávala, ako ju drzo okradla letisková kontrola. S nožom jej rozrezali batožinu a vykradli jej cenné darčeky, ktoré nakúpila pre svojich najbližších. Hoci sa jej pri riešení nepríjemnej situácie snažili pomôcť ruskí piloti, nič s tým nevyriešila.

Ďalší šok zažila, keď zbadala, ako sa neznámy muž, stojaci len dva metre od nej, hádže o zem a pri tom vykrikuje čosi po turecky. Tí, čo mu rozumeli, zostali obarene stáť. Z ich reakcie sa Eva ešte viac zľakla a bála sa najhoršieho. Pri súčasnej situácii vo svete človeka napadne skutočne čokoľvek. Najviac ju zarazilo, keď agresívneho muža namiesto policajtov spacifikovali obyčajní ľudia, s ktorými napokon cestovala i v lietadle.

Bývalá Playmate na Turecko však nezanevrela. Ako tvrdí, stáva sa všeličo a je rada, že domov prišla živá a zdravá.

#devin #castle #danube #dunaj #morava #river #bratislava #slovakia #slovakgirl #czechboy @lukaskrnoul #love #couple 💑

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

 

@zumabodrum @lukaskrnoul 💞 #iloveyou #couple #happiness #czechboy #slovakgirl #turkey #bodrum #zuma

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

 

@lukaskrnoul dakujem za tvoju lasku a nehu s akou sa o mna staras❤ #iloveyou #mytreasure #forever

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here