Ako ja neznášam, keď ma chytí búrka a nemám dáždnik. Kým som prešla z práce do obchodu len popŕchalo, no keď som sa vracala z potravín, začal príšerný lejak. Zmokla som do nitky. Z nákupnej tašky kvapkala voda, vlasy som mala akoby som vyšla zo sprchy a to, ako vyzerali moje lodičky, bolo na zaplakanie. Šla som najrýchlejšie ako som vedela. Chcela som čím skôr vliezť do teplej sprchy a dať si čaj.

Takto rekordne rýchlo som ešte doma nebola. Doma ako doma. Zatiaľ som len stepovala pred výťahom a čakala, kým sa dovalí z dvanástky na prízemie. Buchli vchodové dvere. „Do riti!“ Nadávajúci sa prirútil k výťahu. „Dobrý deň.“ „Zdravím. Asi ste to počuli, čo?“ „Nedalo sa nepočuť. Ale úplne vám rozumiem.“ Bol to sused z môjho poschodia. Fešák. Typ, čo je takmer každý deň v posilke. Skoro denne sme sa stretávali pri výťahu, ktorý stihol medzičasom prísť. Stlačil sedmičku a pohli sme sa. Hurá, už len chvíľa ma delí od horúcej vody. Buch. Čosi treslo, zhaslo svetlo a rozsvietilo sa modré- bezpečnostné. To snáď nie! No fasa. Výpadok prúdu spôsobil zaseknutie výťahu medzi druhým a tretím poschodím. Zavolali sme „pomoc“. Ujo údržbár nám povedal, že blesk zlomil nejaký konár, ktorý porušil káble v rozvodni a potrvá aspoň hodinu, kým to opravia. Napriek tomu vraj nemáme zúfať, snažil sa nás utešiť tým, že nie sme jediní. Skvelé. To poteší.

„Tak, máme hodinu čas. Čo budeme robiť?“ spýtal sa. „Asi by nebolo od veci prestať si vykať.“ „Nie zlý nápad. Som Adam.“ „Daniela.“ Podali sme si ruky, pobozkali sa na líca a ja som mala pocit, akoby mnou prešla elektrina. Stále sme sa držali, uprene na mňa pozeral a predpokladám, že cítil to isté, čo ja. Ešte chvíľu sme si napäto hľadeli do očí. Len chvíľu, akoby sme v nich hľadali súhlas toho druhého. Potiahol ma k sebe a začali sme sa lačne bozkávať. Chrbtom som narazila do steny výťahu. Jedným trhnutím mi rozopol blúzku, ktorú už asi neoblečiem. Vyzliekol si tričko a ja som pohľadom behala po jeho vyšportovanom tele. Pritlačil sa na mňa, zahrabla som sa mu do vlasov a oddávali sme sa bozkom. Voľnou rukou som mu rozopla nohavice, on mi vyhrnul sukňu a stiahol nohavičky. V tejto chvíli som ďakovala sama sebe, že som po nej nakoniec ráno siahla a zjednodušila tak celkový priebeh. Svoje nohavice aj s boxerkami si stiahol tesne pod zadok. Jeho pýcha stála v pozore ako stožiar. Už som bola celkom vlhká a čakala len na to, kedy ho budem v sebe cítiť. Vydvihol ma za stehná a pomaly ma spúšťal na svoj pe*is. Neponáhľal sa. Vychutnával si ako ho moje pohlavie centimeter po centimetri objíma. A ja som vnímala, ako ma pomaly vypĺňa. Celú. Keď bol na doraz, začal pumpovať. Jednou rukou si ma pridržiaval, druhou mi vybral prsník z podprsenky. Jemne ho sal a hryzkal mi bradavku. Bolo to neskutočné. Pri každom prieniku zahryzol a mňa to vystreľovalo až do vesmíru. Nevynechal ani druhý, jemu však doprial kmitanie jazykom, aké som ešte nezažila. Chýbalo len málo, aby ma zasiahol orgazmus. Neponáhľal sa, trýznil ma pomalými pohybmi a tým ho odďaľoval. V tú chvíľu som orgazmus potrebovala ako vzduch. „Chceš?“ opýtal sa zachrípnuto. Len som prikývla a on zrýchlil. Päť prudších a rýchlejších prirazení vo mne odpálilo ohňostroj. „Božééé!“ „Pssst.“ Boli mi jedno, že sme vo výťahu a môžu ma počuť susedia. Keď som sa trochu upokojila, vyšiel zo mňa a postavil ma na nohy.

Young couple having sex in bedroom

Bolo to úžasné, no niečo mi na celej veci nesedelo. Po chvíli mi došlo, že doprial orgazmus mne, ale nie sebe. „A čo ty?“ Nedalo mi to. „A kto vravel, že sme skončili?“ V očiach sa mu odzrkadľovala vášeň a túžba. Zdrapil ma a rýchlosťou svetla otočil, prehol ma a vrazil ho do mňa až po koreň. Skríkla som. „Psst.“ Ešte som bola rozcitlivená. Adam prirážal čoraz rýchlejšie a silnejšie. Schmatol ma za mokré vlasy, druhou rukom mi uštedril ranu po nahom zadku. Cítila som sa tak extaticky. Neprestával, bola som na rozsypanie. Údery po zadku ma ešte viac vzrušovali. Držala som sa, snažila som sa vydržať, kým nevyvrcholí. Keď som pocítila, ako posledný raz prudko prirazil a zachrípnuto vykríkol uvoľnila som sa. Oboch nás zasiahla silná vlna orgazmu. Až sme trochu vychladli, vyšiel zo mňa. Pomaly, pomaličky. Obliekol sa. Zdvihol zo zeme moje nohavičky a strčil si ich do vrecka. „Na pamiatku.“ Žmurkol na mňa. A zasa ma začal bozkávať. Ani neviem ako to zbehlo a výťah sa pohol. Vzala som si tašky a vystúpili sme. Z čaju nič nebolo, horúca sprcha sa konala vo dvojici. A gombíky z blúzky som vo výťahu zbierala ráno. Odvtedy milujem búrky a výpadky prúdu…

Prečítajte si tiež

Orgie airlines

Bežec na dlhé trate

Maťa
Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.