Letisko, odletová hala. Opäť raz ďalší let na linke Schwechat – New York. Priveľa pasažierov a úplne vypredaný, deväťhodinový let.

Nastupovala som do lietadla s pilotmi, ostatnými letuškami a jedným stevardom. Celý čas sa usmievať a priať príjemný let každému z pasažierov je nevyhnutná súčasť tejto práce aj keď máte zlú náladu. Konečne sme prileteli a vyrazili smerom do hotela, aby sme sa ubytovali. Spätný let bol naplánovaný až na ďalší deň o 10. ráno a tak sme si dali malú private party s kolegami. Vypili sme nejaké to vínko, šampanské, dali si hrozno, olivy, syr. Rozišli sme sa okolo 1 ráno, okrem mňa a nového mladého kopilota. Inak to nešlo. Keďže nás bolo 5 letušiek a 3 chlapi, vyšlo to na nás. Niežeby som sa bránila, koniec koncov, nováčik bol celkom chutnučký.

Keď všetci odišli z našej izby, my sme si ešte dali fľašu vína. A tak mierne posmelená pár percentami alkoholu som ho vyspovedala. Bolo to zvláštne, no vôbec sa nebránil odpovediam na tie najosobnejšie otázky typu, s koľkými ženami spal, aké sú jeho obľúbené polohy, prečo práve povolanie letca, najväčší trapas v živote. Samozrejme ani on neobišiel naprázdno a pýtal sa ma na tie najintímnejšie podrobnosti môjho života. Viete si predstaviť, čo sa zvykne diať po takomto rozhovore, pár fľašiach vína a pri erotickom iskrení medzi dvoma mladými, nezadanými ľuďmi.

Nebolo treba slová, stačil jediný pohľad a vrhli sme sa na seba. Vlastne skôr ja na neho. Obkročmo som si na neho sadla a vášnivo sme sa začali bozkávať. Netrvalo dlho a cítila som, ako jeho penis narastá, až úplne stvrdol. Prudko sa postavil a pevne ma držal. Zakvačila som si nohy za jeho chrbát, prešiel pár krokov so mnou na rukách a prirazil ma k stene. Bozkával a jemne mi hrýzol krk a ušné lalôčiky. To ma dostávalo do čoraz väčšieho vytrženia. Rozorval mi blúzku tak, že sa odtrhli takmer všetky gombičky. Ešteže mám náhradnú! Ja som nič nenechala na náhodu a vrátila som mu to. Jeho gombíky z jeho košele sa rozleteli na všetky strany. Zložil ma dolu, rozopol mi nohavice, ktoré odhalili červené čipkované nohavičky. Rozopol si opasok a vyzliekol si tie svoje. Potom si ma opäť vyložil na ruky a zamieril so mnou rovno do kúpeľne. Tak veľmi som ho už túžila cítiť v sebe…

Strhli sme zo seba zvyšok šatstva najrýchlejšie, ako to len išlo. So mnou za pätami vošiel do sprchového kúta, kde sme ešte chvíľu jeden druhého dráždili a bozkávali s takou vášňou, akoby to malo byť poslednýkrát v našom živote. V tom ma nečakane prudko otočil a prehol dopredu. Ešte nečakanejšie do mňa vnikol- rýchlo, ale zároveň jemne. Znie to zvláštne, ale….

Cítila som sa ako v extáze. Jednou rukou ma držal za bok, aby mohol lepšie korigovať prirážanie a druhou mi masíroval prsia. Bola som tak vzrušená, že bradavky sa mi čneli na prsiach ako Tatry. Prvá vlna orgazmu prišla rýchlo ako blesk. Za ňou druhá a ani pilotík nezaostával. Celá mokrá, a nielen v zmysle mokrá od tečúcej vody, som sa oprela o stenu v sprche hneď, ako jeho penis opustil moje vnútro. Zastavil vodu, vyliezol zo sprchy a podal mi uterák. Druhý si obmotal okolo tela. Vyliezla som von, vyšla z kúpeľne a keď som kráčala k posteli, odzadu ma objal a začal mi bozkávať krk. Bolo mi jasné, že druhé kolo nie je ďaleko. Strhol uterák zo mňa aj zo seba, uchopil ma na ruky a hodil na posteľ. Predtým, než do mňa opäť vnikol, si ku mne kľakol a predviedol také dokonalé jazykové číslo, že som mala pocit akoby som bola na centrifúge. Bolo to neskutočné a ja som kričala od rozkoše ostošesť. Ten pocit bol už na nevydržanie. Keby som mala po ruke stenu, bolo by na nej kopec škrabancov. Počas toho najväčšieho vrcholu ho do mňa vrazil. Prirážal ako blázon, rýchlo a tvrdo. Už som bola v totálnom vytržení, keď aj on dosiahol ten svoj a padol vedľa mňa vyšťavený po úžasnom výkone. Ešteže sme si budík nastavili pred párty. Obaja sme totiž zaspali do niekoľkých sekúnd. Iba čo sme sa stihli prikryť…

Maťa
Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.