Vždy sa mi páčili tance. Akékoľvek, no najviac ma fascinovalo latino. Nesie v sebe energiu, vášeň, emócie. Doposiaľ som však nenašla odvahu s ním začať, až kým si Ľuboš neotvoril kurz. Za skvelú cenu, dvakrát do týždňa.

Nikdy predtým som latino ani len nevyskúšala. Vždy som sa len rozplývala nad tanečnými pármi, medzi ktorými fungovala vášeň a súlad napriek tomu, že nie sú partnermi aj v reálnom živote. A tak som si povedala, že využijem šancu a skúsim aspoň rýchlokurz. Prvé hodiny boli o spoločenských tancoch a ja som bola viac-menej do počtu. Rozumej jediná, pre ktorú sa neušiel partner. A tak som vlastne dopadla najlepšie ako som mohla. Mojím tanečníkom sa stal rovno Ľuboš. Každý krok najprv ukázal ostatným ako správny učiteľ. Potom sa vžil do role partnera a tancoval so mnou. „Len sa nechaj viesť. Mnou a hudbou.“ To bola veta, ktorú mi zakaždým opakoval a ja som sa nevedela dočkať, kedy začneme s mojou vysnívanou sambou.

Po 3 týždňoch nastal deň D. Tešila som sa ako malé dieťa. Našou úlohou bola rola romantickej zvodkyne. Každá baba sa do toho vžila telom aj dušou a pohybmi zvádzala svojho tanečného partnera. Užívala som si to. Už keď som Ľuba uvidela na prvej hodine, páčil sa mi. Pri tanci teda nebolo ťažké predstierať túžbu, pretože bola reálna. Vedela som, že ani ja mu nie som ľahostajná, cítila som tie pohľady a dotyky, ktoré neboli len súčasťou tanca. Keď sme si celú zostavu samby prechádzali poslednýkrát, vložila som do toho všetko. Keď som sa o neho obtrela zadkom, na chvíľu zmeravel a mne bolo jasné prečo. Otočil ma, chytil za pás a zaklonil. Tie pohyby ho vzrušili. Natoľko, že nohavice vpredu sa mu napli. Zachoval si však dekórum profesionála a dotancoval. Hodina skončila a rozlúčil sa s nami so slovami, že sa vidíme vo štvrtok. Bola som na odchode s ostatnými, keď na ma zavolal, aby som sa ešte vrátila. Nevedela som, čo chce, no počkala som, kým ostatní odídu.

Keď sa zavreli dvere, pustil hudbu. Podišiel ku mne a chytil ma za pás. „Ešte raz. A vlož sa do toho.“ Tie slová mnou prešli ako elektrina. Znovu som ho zvádzala tancom, no teraz prebral časť iniciatívy aj on. Pôsobil na mňa ako Boh. Boh tanca. Boh vášne. Naše pohyby boli úplne zladené. Každú otočku, sme končili tvárou v tvár v tesnej blízkosti. Tanec končil zatočením a záklonom do boku. Chvíľu sme takto ostali a zrýchlene dýchali. Pozeral mi do očí a pomaly ma dvíhal. Ani na chvíľu neprerušil očný kontakt. Stáli sme oproti sebe, takmer sme sa dotýkali čelom. Niečo bolo na tej chvíli magické. On. Konečne urobil to, po čom som tak túžila. Pobozkal ma s takou vášňou a energiou, že svet prestal v momente existovať. Tančiareň sme mali iba pre seba. Začal pomaly kráčať a ja som cúvala. Sadol si na lavičku a ja obkročmo na neho.

5

Bozkával ma ešte žiadostivejšie. Chytil ma za zadok, pritiahol si ma bližšie a ja som cítila jeho erekciu. Vyzliekol nám tričká. Obdivovala som jeho pevné svaly a trela som sa o hrboľ medzi jeho nohami. Bola som čím ďalej, tým viac vzrušená. A on tiež. Prudko vstal, postavil ma na zem a stiahol mi nohavičky. Oprel ma o stenu, rozopol si nohavice a uvoľnil penis z ich zovretia. Vydvihol si ma na ruky. Chytila som ho okolo krku, on mňa za zadok, pomaly ma začal spúšťať a vnikať do môjho rozochveného tela. Kúsok po kúsku. Vzdychala som a užívala si ako ma vypĺňa. Keď bol na doraz vo mne, začal pomaly pumpovať a postupne zrýchľovať tempo. Bol neskutočný. Dostal ma do stavu šialenstva za pár sekúnd. Od rozkoše sa mi zahmlilo pred očami a do jeho pevného chrbta som zarývala nechty. Odrazu prestal. Vyšiel zo mňa a ja som sa cítila taká prázdna. Prudko ma otočil, prehol a vzal si ma odzadu. Rýchlo a hlboko do mňa vrážal. Prienik bol ešte intenzívnejší a ja som kričala od vlny orgazmu. Neprestával, šiel za svojím vrcholom. Až keď ho dosiahol a prestal sa hýbať, dovolil mi zosypať sa od vzrušenia. Zachytil ma a zosadol so mnou na zem, kde ma objal a držal, až kým som sa neprestala chvieť…

Keď sme spolu vstali, zdvihol tričká, moje nohavičky a so mnou, prehodenou cez plece, zamkol tančiareň. V dámskej šatni, kde ma ešte raz vášnivo pobozkal, mi vrátil oblečenie, žmurkol na mňa a s prísľubom ďalšieho dobrodružstva v hlase povedal: „Vidíme sa vo štvrtok.“ Aj sme sa videli. Tak po svojom.

Foto: Pinterest

Maťa
Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.