Beh. Milujem ho! Pomáha myslieť, prečistiť hlavu, zvážiť, čo bude ďalej. Aspoň na chvíľu má človek pocit, že dokáže utiecť pred svetom. Preto behávam každý večer. V zime skôr, v lete takmer v noci. No nie som jediným nočným bežcom. Je totiž ešte jeden.

Stretávam ho stále, už asi pol roka. Aj dnes. Zabehla som si svojich 10 kilometrov a venovala sa strečingu v parku. On práve dobehol a preväzoval si šnúrky neďaleko mňa. To napätie medzi nami sa dalo zakaždým krájať. Svoje dokonalé telo mi vystavoval na obdiv každý večer a bol si toho plne vedomý. Chce sa hrať? Okej.

Pozerala som sa jeho smerom a hypnotizovala ho pohľadom, kým nezdvihol zrak. Keď sa naše oči stretli, prstom som mu naznačila, aby prišiel bližšie. Poobzeral sa a naznačil otázku: „Ja?“ Prikývla som. Keď sa pohol, začala som pomaly klusať až som sa rozbehla. Pochopil a bežal za mnou, ako za svojím cieľom. Dobehla som pred činžiak, otvorila dvere a čakala na pána X, kým sa objaví. Za pár sekúnd bol pri dverách. Vošli sme dnu a iskrenie medzi nami prerástlo do vášnivých bozkov a dotykov. Hltali sme jeden druhého a nastúpili do výťahu. Oprel ma o stenu a rukou zašiel pod moje tričko. Na poschodí, kde mám byt, sme boli raz – dva. Otvorila som dvere, vtrhli sme dnu, zabuchol dvere a vrhli sme sa lačne na seba. Bolo nám jedno, že sme obaja spotení po behu. Vyžarovali z nás hormóny, ktoré toho druhého priťahovali. Chvatne sme sa začali vyzliekať a bolo mi úplne jedno, že športová podprsenka je totálne antise*y. A jemu tiež. Ani som sa nenazdala a strhol ju zo mňa. Keď sme už nemali na sebe kúsok oblečenia, oprel ma o vchodové dvere, vydvihol si ma a zručne ho do mňa vrazil. Držala som sa ho a jednou rukou mu zahrabla do vlasov. Držal ma za zadok, prirážal a ja som cítila, že prichádzam k vrcholu. Že som na pokraji ohňostroja rozkoše. Držala som sa, chcela som to naraz. Netrvalo dlho, kým povedal: ,,uvoľni sa”, napätie odišlo, mňa zasiahol orgazmus a on vo mne vyvrcholil. Zviezli sme sa popri dverách na zem, sedeli sme na podlahe a hlboko predýchavali dozvuky orgazmu.

Po chvíli sa postavil, prehodil si ma cez plece a poriadne ma capol po zadku. To vo mne vyvolalo neskutočný chtíč. Chcela som ho zas! Vzal ma do kúpeľne, pustil teplú vodu a vošli sme pod sprchu, kde sme si vymenili stovky vášnivých bozkov. Pohral sa s mojimi prsiami a masíroval mi klitoris. Odrazu ma prudko otočil, prehol a vzal si ma odzadu. Tvrdo, rýchlo, vzrušujúco. Prirážal ako ,,boh lásky” a so mnou metala jedna vlna orgazmu za druhou. Opäť ma plesol po zadku, čo ma dohnalo k asi stému orgazmu. A jeho tiež…

5

…po sprche si ma ,,ukradol” ešte raz. V spálni, rýchlo, tvrdo. Držal mi ruky nad hlavou a skúsene prirážal. Každý jeho pohyb mi spôsoboval neskonalú rozkoš. Čím viac prirážal, tým viac som sťahovala svoje vnútro a privádzala ho do šialenstva. Úplne ma vypĺňal. Zrýchlil, hoci som si myslela, že sa to už nedá. Dalo sa. S levím výkrikom vo mne opäť vrcholil. Zosypal sa na mňa a ťažko dýchal. Po erotickom ródeu sme upadli do hlbokého spánku. Čo na tom, že po prebudení som bola sama. Čo na tom, že nepoznám jeho meno. Stačil mi odkaz: Tak zasa niekedy v parku. A niekedy bolo ešte v ten večer. V parku…

Foto: Pinterest

Maťa
Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.