Erik Kováč zo Slovenska sa stal hviezdou Britain´s Got Talent 2015, keď sa lámavou angličtinou predstavil členom poroty. Simon Cowell nezostal svojej povesti nič dlžný a mladého muža si začal jemne doberať. Na otázku kde pracuje a neskôr v ktorom supermarkete sa dozvedel iba toľko, že v ňom predávajú mlieko a mäso. Erikove nadšenie však neopadlo a svoje vystúpenie odpálil niekdajším megahitom od Celine Dion, ,,My Heart Will Go On”. Ako to dopadlo?

Spevák sa okrem ,,jemného” prejavu a nedostatku ,,drivu” nepopasoval ani s angličtinou a výslovnosť či text by sme mohli prirovnať k tunajšiemu výkonu Ivana Kandráča so skladbou ,,Pijeme tomu”. Čuduj sa svete, chalanisko si vyslúžilo standing ovation a tanec rozčarovaných porotcov! Zjavne z extrémnej recesie ho nevypískali a nakoniec si dojatý Erik odniesol jedno ,,áno”. Čo hovoríte na jeho výkon vy?

Foto/ Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)