Ellen DeGeneres patrí nielen k najúspešnejším osobnostiam v Amerike, ale i k moderátorskej špičke celého sveta. Komička si svoju slávu a uznanie získala najmä vďaka vlastnej šou, ktorá tento rok odštartovala už 14. sériu. Do nej si pravidelne pozýva rôzne významné celebrity či osobnosti, ale i obyčajných ľudí.

Ellen milujú ľudia vďaka jej charitatívnej činnosti, no 58-ročná televízna hostiteľka sa dokáže aj poriadne odviazať. Blondínka s výraznými modrými očami svojich fanúšikov zabáva rôznymi vtipnými kolážami, ktoré zverejňuje na svojom Instagrame či Facebooku. Okrem fotografií sa však pustila už aj do video paródií s celebritami, ktoré u jej fanúšikov zaznamenali obrovský úspech. Tu je pár výtvorov, s ktorými Američanka rozosmiala nielen známe osobnosti, ale i mnohých ľudí po celom svete.

Ellen chcela byť súčasťou najnovšieho albumu od Beyoncé

Táto paródia na pieseň “Hello” od Adele sa jej naozaj podarila

Komička sa blysla aj v reklame s oscarovým hercom Matthewom McConaugheym

Vynovený videoklip od Nicki Minaj rozosmial aj samotnú speváčku

Ellen sa stala aj súčasťou najlepšieho seriálu všetkých dôb

Moderátorka musí byť jednoducho všade, a tak narušila aj stretnutie s Voldemortom

Samozrejme, že nemohla chýbať ani v upírskej ságe, ktorá vyvolala ošiaľ medzi mladými

Video/Foto: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.