Hľadáte novú podprsenku? Čo takto sa pri kúpe trocha buchnúť po vačku? Nová podprsenka od Victoria’s Secret stojí iba” 2 milióny dolárov. Jej tvárou a nositeľkou sa po prvýkrát stala už skoro veteránka medzi anjelikmi, Lily Aldrige.

Táto super podprsenka dostala názov „Firework”. Veru aj ide o ohňostroj, ale drahokamov. Je totiž posiata 6,500 drahými kovmi akými sú diamanty, modrý topás, žltý zafír, ružový kremeň a to všetko je zaliate 18 karátovým zlatom. Lily sa v podprsenke ukáže na tohtoročnej VS Fashion show, ktorá sa bude v Amerike vysielať 8. decembra. Táto podprsenka je vyrábaná špeciálne pre VS a vždy existuje iba jeden unikátny kúsok.

fantasy bra

Pred Lily boli jej nositeľkami napríklad Adriana Lima, Miranda Kerr, Heidi Klum, Gisele Bundchen či Claudia Schiffer. Ak nechcete čakať na prehliadku, môžete tento skvost vidieť v krátkom videu. Chceli by ste ju aj vy alebo by ste sa báli nosiť takúto „trošku drahšiu” spodnú bielizeň? :)

Foto: Instagram

Video: Youtube

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)