Krásna Slovenka v poslednej dobe zažíva veľkolepé obdobie nielen v súkromnom živote, ale i v tom profesionálnom. Naša úspešná tenistka Dominika Cibulková si po nedávnom obrovskom triumfe na MS WTA konečne dopriala zaslúžený oddych a so svojou zákonitou polovičkou odcestovala do slnečného raja.

Po namáhavej a vyčerpávajúcej pracovnej etape si obľúbená športovkyňa konečne našla čas na poriadny oddych a taktiež svadobnú cestu v jednom. So svojim manželom Michalom Navarom vymenili sychravé a studené počasie na Slovensku za horúce Maledivy. Prominentný manželský pár sa spoločne vybral do krajiny zaliatej slnečnými lúčmi a teplým pieskom. Blondínka sa ani na dovolenke neodpojila od vonkajšieho sveta a na svojom Instagrame sa už aj pochválila prvými fotografiami. A že je Dominika štýlová za každých okolností! :)

🐣

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

My partner in crime for this vacay 🎀

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.