Naša najúspešnejšia tenistka súčasnosti si momentálne užíva slnečné počasie na ďalekých Maledivách. Dominika sa opäť svetu stihla pochváliť, ako v tomto exotickom raji relaxuje a zároveň fanúšikom ukázala aj svoju dokonalú postavičku.

Po neskutočnom a napínavom víťazstve na MS WTA v Singapure vyrazila naša slovenská ,,hrdinka” Dominika Cibulková so svojim manželom Michalom Navarom za hranice sychravého Slovenska a “zakotvili” v dokonalom raji pre všetkých zaľúbencov. Talentovaná Dominika si počas zaslúženej dovolenky nielenže užíva pokoj na pláži, ale čarovnú krajinu spoznáva aj pod vodou. A práve vďaka tomu sympatická Slovenka opäť ukázala svoju dokonale vypracovanú a vyšportovanú postavičku, ktorú jej môže závidieť nejedna žena. Darmo, je to kus krásnej ženskej! :)

🐠

A photo posted by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

#❤️

A photo posted by Miso Navara (@hotentoth) on

Foto: Instagram 

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.