Nejedna z vás má doma štvornohého chlpatého člena rodiny, ktorého miluje nadovšetko na svete. Teší sa, keď prídete domov z práce či zo školy a od toľkej radosti nevie prestať krútiť chvostíkom. Viete si však predstaviť, ako to vyzerá v rodinách, do ktorej sa ,,pániček” vráti po niekoľkých mesiacoch?

Nie nadarmo sa vraví, že pes je tým najlepším priateľom človeka. Aj keď robia svojim konaním niekedy majiteľom vrásky na čele, stále ich neprestávajú milovať. Už len keď odomykáte dvere od domu, váš havkáč je celý bez seba. Po ťažkom dni, kedy ste boli od seba len pár hodín, vás dokáže jeho nadšenie nabiť neuveriteľnou energiou. Viete si však predstaviť, koľko šťastia musia psíkovia prežívať, keď sa po dlhej dobe opäť stretnú so svojimi ľudskými kamarátmi, ktorí boli odcestovaní na dlhých misiách v zahraničí? Ich nadšenie a obrovská radosť nemá konca! :)

Foto/Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.