V Čechách zaviedli zaujímavú službu, ktorú by určite privítali aj muži na Slovensku. Ide o intímnu asistenciu pre telesne postihnutých ľudí!

Táto služba v sebe zahŕňa konzultácie, pohladenie, dotyky, bozky, ale aj pohlavný styk s telesne postihnutým klientom či rady ako správne masturbovať. ,,Kňažky lásky” svojich klientov zaškoľujú aj v prevencii proti pohlavne prenosným chorobám, rozdieloch medzi mužmi a ženami a podobne. Táto služba funguje vo viacerých európskych krajinách, ale Slovensko jej zatiaľ dáva červenú.

Zdá sa, že prostitúcia sa posunula na vyšší level. Uspokojovanie telesne postihnutých ľudí sa stáva serióznym zamestnaním s dobročinnými úmyslami. Asistentky, ktoré sa venujú tomuto remeslu, sú špeciálne vyškolené a ako sami uviedli, baví ich práca s telom a rady pomáhajú ľuďom. Väčšinou ide o slečny, ktoré sa premiestnili z ciest či nočných lokálov do útulných príbytkov telesne postihnutých. Ak chcú túto prácu vykonávať, musia prejsť špeciálnym školením a vzdelávať sa. Musíme uznať, že práca ako táto si vyžaduje veľa odvahy a dámy musia byť svojím spôsobom obrovské filantropky. Na druhej strane, prečo by mali byť ochrnutí ľudia, pacienti s rozstrúsenou sklerózou či iným telesným postihnutím, ochudobnení o tento pôžitok? Pravdepodobne nemajú toľko možností, ako zdravý človek,  nájsť si partnerku či partnera. Naskytá sa nám aj otázka, čo keď sa niektorý klient či klientka zaľúbia do svojho asistenta? Ak vás zaujíma či ide v tomto prípade o dobre platené zamestnanie, povieme vám len, že intímne asistentky si prilepšia za hodinu o 1200 Kč.

eed8163b65c1ed373ac0be905367e2d9

V každom prípade, ľuďom s telesným postihnutím želáme, aby sa im v láske darilo a erotické služby asistentov využívali minimálne a intímnym asistentom prajeme, aby si našli lepšiu prácu.

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.