Rodina amerického dobrodružno-fantastického televízneho seriálu Hra o tróny sa opäť rozrástla. Seriálová Melisandre, ktorú stvárňuje holandská herečka Carice Van Houten, totiž priviedla na svet svoje prvé dieťa!

Nielen za veľkou mlákou, ale aj na Slovensku sa stal dobrodružný seriál Hra o tróny doslova fenoménom. Predstaviteľka Melisandry, herečka Carice Van Houten, sa stala 29. augusta hrdou mamičkou, keď na svet priviedla svojho prvého syna. S priateľom Guyom Pearcom, ktorý je tiež herec, mu dali meno Monte Pearce. Šťastný otecko sa s úžasnou novinkou podelil aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Twitter, kde napísal originálny status: ,,Prišiel rozkošný malý balíček a povedal nám svoje meno Monte Pearce. Myslíme, že si ho necháme. Dá si niekto placentové smoothie?”

Na sociálnej sieti Twitter hrdý ocko privítal svoje novonarodené dieťa naozaj originálne

Šťastnej rodinke gratulujeme a želáme im do spoločného života len to najlepšie! :)

Takto Carice pristalo tehotenské bruško

Almost don't fit the mirror anymore..

A photo posted by Carice van Houten (@leavecaricealone) on

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram, Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.