V znamení kozorožca tu mám ďalšiu hviezdu – tentokrát je ňou obľúbený herec Orlando Bloom. Želáme všetko najlepšie! :)

Kto by bol povedal, že tento chlap dnes oslavuje 39 rokov! Orlando sa narodil v roku 1977 v anglickom meste Canterbury a už od útleho veku vedel, že sa chce stať hercom. Najprv pôsobil v londýnskom divadle a až neskôr prešiel k filmu. Jeho prvou snímkou sa stala životopisná dráma ,,Oscar Wilde”, kde sa stretol aj s ďalším, dnes už známym hercom, Jude Lawom.

#Orli ♥️

A photo posted by Orlando Bloom (@orlandobloom2) on

Kľúčovým obdobím sa pre Orlanda stal rok 1999. Vtedy 22-ročný Orlando končil štúdium a skúšal šťastie na konkurzoch k pripravovanej trilógii ,,Pán prsteňov.” Pôvodne sa uchádzal o menšiu úlohu, ale režisér Peter Jackson ho obsadil do jednej z hlavných postáv, kde si zahral elfa Legolasa. Premiéra prvej časti filmu v r. 2001 vyniesla neznámeho herca medzi najznámejších ľudí šoubiznisu a množstvo ponúk nenechalo na seba dlho čakať. Okrem ,,Pána prsteňov” si zahral v dvoch ďalších veľkofilmoch. V ,,Pirátoch z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly” sa stretol s veľkými menami ako Johnny Depp, Geoffrey Rush alebo Keira Knightley a v snímke ,,Trója”, kde si zahral Parisa – trójskeho princa, sekundoval Bradovi Pittovi a Ericovi Banovi. Prvé dva spomínané filmy boli Orlandovi dobrým zdrojom príjmov aj v ďalších rokoch, kedy sa točili ďalšie časti a jeho postava Legolasa sa mihla aj v trilógii “Hobit.”

Po veľkofilmoch nasledovali už len tie menej známe a sám Orlando sa vyjadril, že by rád spomalil pracovné tempo. Objavil sa v snímkach ,,Main street”, ,,Traja mušketieri” alebo ,,Romeo and Juliet”. V tomto roku je naplánovaný akčný ,,Unlocked” s Orlandom v hlavnej úlohe a plánuje sa aj ďalšie pokračovanie ,,Pirátov z Karibiku.”

O Orlandovi sa toho popísalo naozaj veľa. Jedna kuriozitka je, že tento herec má panický strach z prasiat! Áno, čítate dobre. Koluje dokonca príbeh o tom, ako sa pri jednej zo scén filmu ,,Kráľovstvo nebeské” utrhlo lano s prasiatkom a Orlando bral hneď nohy na plecia.

06/01/2016 Happy Birthday to the adorable Flynn Bloom! He turns 5 today 🎊🎉🎂 #OrlandoBloom #OrlandoBloomer #FlynnBloom

A photo posted by Multi Fandom & Orlando Bloom (@orlandobloom_fanpage) on

Orlando má šťastie aj na krásne ženy. Dlhé roky chodil s prestávkami s herečkou Kate Bosworth, ktorá ho zrejme zaujala aj tým, že má každé oko inej farby. V roku 2007 začal Orlando randiť s austrálskou modelkou a anjelikom Victoria´s Secret Mirandou Kerr. A bola to veľká láska, vzali sa po troch rokoch a majú spolu päťročného syna Flynna. Ako napokon sami potvrdili, rozdelili ich pracovné povinnosti a súd ich oficiálne rozviedol v roku 2013. Sú si však stále blízky a spája ich predovšetkým ich syn, ktorému chcú dopriať oboch rodičov. ,,Viete, keď máte dvoch mimoriadne zaneprázdnených ľudí, ktorí sú vo svete veľmi viditeľní, je výzvou udržať takýto vzťah. Milujem Mirandu a ona mňa. Obaja zbožňujeme nášho syna a uvedomujeme si, že každý z nás bude naďalej súčasťou života toho druhého,” uviedol herec v relácii Sunday Morning pre americkú televíziu CBS. Po rozchode sa pošuškávalo, že má Orlando novú lásku. Mala ňou byť jeho kolegyňa, herečka a speváčka Selena Gomez. Orlando však ich vzťah okamžite poprel.

Just a pic of me with my boyf #loljks #newfavecouple #suuuuuperhot #nomnom #orlandoandmiranda 😍😍

A photo posted by Isabella Birtles (@isabellabirtles) on

#orlandobloom #think #suit #hot #orlandobloom2

A photo posted by Orlando Bloom (@orlandobloom2) on

Foto: Instagram, hdcoolwallpapers.com

Tánička
Obyčajná baba, ktorá má rada cestovanie, šport a taktiež sa vo voľnom čase venuje fotografii. Rada píše aj o šoubiznise a sexi mužoch, no nevyhýba sa žiadnej téme. A jej sen? Písať články z ktorejkoľvek krajiny na svete.