Oslík zo Shreka, levíčiatko Simba z Levieho kráľa, Káčer Donald či Fred Flinston. To je len pár animovaných postavičiek, ktoré si dokáže zo svojich pier “vyrobiť” make-up artistka Laura Jenkinson.

Pri pohľade na dokonalé obrázky zdobiace spodnú časť tváre Laury Jenkinson budete nechápavo krútiť hlavami. A popri tom mladá Londýčanka tvrdí, že je to úplne jednoduché. Podľa jej slov si stačí nájsť obrázok, pripnúť ho o zrkadlo a začať obkresľovať priamo na tvár. Laury však ale zabudla dodať, že ak chceme dosiahnuť ich verné kópie, nie nepodarené farebné fľaky, treba mať aj aké-také umelecké schopnosti, cit v rukách a vedieť kúzliť s mimikou. Cartoon lip-art. môžete skúsiť aj vy, potom na nás, samozrejme, myslite – chceme vidieť výsledok! :)

Young couple in bed worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination worker at car repair determination

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.