Niektorí muži by si zaslúžili lekciu slušného správania s dávkou džentlmenstva. Mladé dievča na úpätí skál zatúžilo skočiť do krištáľovo čistej vody. Keď ju však premohol strach a hrdinský zoskok si rozmyslela, šmykla sa jej noha. To, ako bezcitne sa zachoval jej priateľ, vás dozaista rozhorčí.

Keď sa mladému dievčaťu pošmykla noha a snažila sa prichytiť o svojho priateľa, chalanisko sa zachoval ako čistý primitív a namiesto jeho pomoci sa dievčina dočkala skopnutia zo skaly! Toto video, ktoré má už viac ako tri milióny vzhliadnutí, vyvolalo na internete búrlivé diskusie o tom, že by sa s takým nevychovaným podrazákom okamžite mala rozísť. Hoci si chcel z dievčiny možno iba vystreliť, celá situácia mohla dopadnúť katastrofálne. Mladá žena mala vlastne z pekla šťastie, že sa jej nič vážne nestalo. Čo by ste na jej mieste urobili vy?

Foto/Video: YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here