Mladá a talentovaná speváčka Demi Lovato okamžite rozžiari každé pódium a každú miestnosť, do ktorej vstúpi. Krásna hudobníčka je vždy tip-top nastajlovaná od hlavy až po päty, no napriek tomu sa vôbec nehanbí ani za svoju prirodzenú tvár. Práve to potvrdila aj najnovšou fotografiou, ktorú zverejnila na sociálnej sieti Instagram.

Kráska, ktorú vďaka bezchybnému spevu a príjemnej povahe zbožňujú milióny fanúšikov po celom svete, ukázala svoju naturálnu tvár bez akéhokoľvek nánosu make-upu. Demi je skutočne okúzľujúca aj v mokrých vlasoch a s pehami na tvári. Ako sa vraví, ani v tomto prípade naozaj niet nad prirodzenú krásu! :)

Freckles 🤓

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

Foto: Instagram | Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.